Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Юридична оцінка при операціях з нерухомістю у Львові

21-04-2016

Зараз у Львові спостерігається будівельний бум. У нашу компанію стали все частіше звертатися клієнти, яким потрібно провести юридичну експертизу договорів та інших документів, що надаються забудовниками. Адже одним з найпопулярніших способів придбання житла в нашому місті є укладення договору із забудовником на стадії будівництва об’єкта.

Оцінка супровідної документації
Перш ніж укладати договір з тією чи іншою фірмою, необхідно ознайомитися з повним переліком документів. Це, в першу чергу:

• Дозвіл на будівництво
• Технічна документація
• Типовий договір
• Декларація про початок будівництва
• Статутні документи забудовника
• та інші

У кожній конкретній ситуації перелік необхідних документів буде трохи варіюватися.
Всі документи повинні бути оформлені належним чином: і не завжди звичайна людина може правильно оцінити ці документи. Тут потрібна допомога юриста, яку може надати нотаріус Ольга Коваль.

Юридична експертиза договору
Окремо необхідно оцінювати типовий договір, який вам надають в компанії. Це один з найважливіших моментів при ухваленні рішення про покупку, так як часто саме на цьому моменті помиляються покупці, стикаючись з незручними умовами покупки. Особливо часто так буває, коли передбачається розтермінування платежів.
Юридичну експертизу договору потрібно проводити обов’язково. Це коштує недорого, але завдяки цій процедурі ви заощадите набагато більше грошей і зможете себе убезпечити.

Нотаріальне оформлення
Останній крок при укладанні угоди, коли вас вже все влаштовує в умовах забудовника, — це нотаріальне оформлення угоди. На цьому етапі забудовники часто пропонують своїх нотаріусів, проте все ж краще звернутися до незалежного фахівця, щоб угода була більш безпечною.

З огляду на підвищений попит на тему оформлення житла у Львові ця стаття є початком цілого циклу публікацій на тему нерухомості.

Автор в Google+

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ще немає оцінок)
Loading...
‹‹‹ Повернутись