Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Адвокатура в наші часи

10-12-2014

sud56-300x300

Стаття підготовлена юристом Олександром Ковалем (Львів).

 

На превеликий жаль, на даному етапі розвитку Держави не було надано жодної уваги для належного розвитку та становлення адвокатури України. Сьогоднішні реалії  вказують на те, що Держава не зацікавлена в підготовці фахівців для органів адвокатури та пустила вказаний процес в вільне плавання, довірившись створеним органам адвокатського самоврядування.

Життя показує, що не завжди органи державного самоврядування переслідують інтереси розвитку адвокатури України, а на сам перед переслідують інші функції, аж ніяк не пов’язані з розвитком міцної та сильної адвокатури, а головне, що Держава ніяким чином не здатна впливати на  зазначені процеси.

Ще за давніх часів, інститут адвокатури у всіх країн світу створювався з професіоналів та фахівців права, які користувалися повагою та авторитетом серед населення. Навіть у царській Росії, де залюбки  зневажалися інститути демократії та чесного суду, для підтвердження кваліфікації адвоката необхідно було мати досвіт роботи на посаді слідчого.

В наші часи особами, які мають стаж роботи юристом будь-де, навіть у приватній фірмі, де юрист необхідний для складення кваліфікованої відповіді на звернення і міг навіть не приймати участь в жодному судовому засіданні, після формального проходження стажування терміном 6 місяців можна скласти іспит та стати адвокатом України.

Можливо, наведений факт не свідчить про кваліфікацію адвоката, а говорити про кваліфікації необхідно по його справам та діяльності в судових засіданнях.

Але як правильно зробити вибір адвоката особі, яка ніколи не стикалася з його роботою? В теперішній час конче необхідна така допомога.

Вибір та своєчасне звернення до адвоката на початковому етапі становлення справи є однією  з найважливіших складових успіху справи в цілому. Дуже складно одному фахівцю права розпочинати діяльність після свого колеги, який вже справу «завалив», або після проведення низки процесуальних дій, які закріплені та оформлені процесуальним способом та мають статус доказу в певній справі, але свідчать проти клієнта.

До речі, в будь-якому судочинстві доказами вважаються будь-які фактичні дані, одержанні законним шляхом і вони встановлюються показами сторін, свідків, речами та документами, а також відповідними висновками експертиз.

Таким чином, при виникненні ситуації, яка в подальшому може призвести до судового розгляду, необхідно негайно звернутися за допомогою адвоката, з метою отримання належної, кваліфікованої правової допомоги.

Оскільки інститут сімейної адвокатури в Україні не розвинутий, та і рівень доходу громадян не дозволяє мати собі такого адвоката, то при виборі найбільш кваліфікованого адвоката необхідно звернутися до кількох фахівців і при отриманні консультації та відповідної бесіди з внутрішнім переконанням зробити висновки про найбільш кваліфікованого, якому можливо довірити свою справу.

Але потрібно пам’ятати, що не завжди той адвокат кращий, який багато обіцяє, але мало що виконує, а той, який зможе чітко сформулювати відповіді на поставлені запитання і чітко пояснити перспективи розгляду відповідної справи.

У відношенні адвокат та клієнт, адвокат має чітко пам’ятати, що він є наймана особа, а клієнт його роботодавець, і від роботи клієнта має залежати його заробітна плата.

Вибір за Вами, і нехай серце та душа не дадуть Вам можливості заблукати в своєму виборі, а життя нехай завжди приносить тільки радість без таких ситуацій, в яких необхідно звертатися за допомогою адвоката.

 

За консультаціями з даної теми звертайтеся до нотаріуса у Львові Коваль О.В.

Автор в Google+

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ще немає оцінок)
Loading...
‹‹‹ Повернутись