Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Вартість послуг адвоката і нотаріуса у Львові

Скільки коштує?.. Сьогодні це питання актуально для будь якої сфери життя. Ми живемо в матеріальному світі, де треба платити за їжу, житло, навчання, лікування, послуги. Юридичні та нотаріальні послуги також відносяться до платних.

Цікаво дізнатися, скільки коштують юридичні послуги у Львові, а саме послуги приватних нотаріусів та адвокатів?

На цей час в Україні дуже широке коло адвокатів та нотаріусів, і кожна людина має право вибирати. Вибирають по різним критеріям: особисте ставлення, кваліфікація, зручне розташування офісу, вартість послуг. На останньому не треба заощаджувати, тому що народна мудрість свідчить: «Скупий платить двічі, а дурний – тричі». Можливо ходити та шукати найнижчі ціни, але й результат може бути рівноцінним оплаті, та надалі за виправлення чужих помилок клієнти витрачають більш своїх коштів, ніж очікували.

Нижче надаємо інформацію, як ціни врегульовано на законодавчому рівні та примірний перелік вартості послуг.

Ст. 30 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» визначає, що при встановленні розміру гонорару враховуються складність справи, кваліфікація і досвід адвоката, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини. Гонорар має бути розумним та враховувати витрачений адвокатом час. Гонорар є формою винагороди адвоката за здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту. Порядок обчислення гонорару (фіксований розмір, погодинна оплата), підстави для зміни розміру гонорару, порядок його сплати, умови повернення тощо визначаються в договорі про надання правової допомоги.

Ст. 31 Закон України «Про нотаріат» визначає, що приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та громадянином або юридичною особою. Оплата додаткових послуг правового характеру, що надаються приватними нотаріусами і не належать до нотаріальної дії, провадиться за домовленістю сторін. Крім того, додатково оплачуються виїзд нотаріуса в межах нотаріального округа, оплата послуг в державних та єдиних реєстрах.