Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Послуги адвоката Львів

10-12-2014

3

Адвокат у Львові Коваль Олександр Васильович має багаторічний досвід роботи в правоохоронних органах та юридичну практику з багатьох питань, що дає йому змогу швидко орієнтуватися в широкому колі нашого законодавства.

Основним напрямом його роботи є надання кваліфікованої допомоги юридичним та фізичним особам з найважливіших  питань цивільного права, кримінального права, сімейного права, житлового права, земельного права, питань, пов’язаних з адміністративними правопорушеннями, оформленням спадщини, дорожньо-транспортними подіями та іншої допомоги у сферах юридичної діяльності.

 

Олександр Коваль – юрист Львів, адвокат Львів


Послуги адвоката включають в себе надання консультацій, представництво в судах першої інстанції, апеляційних та касаційних інстанціях, в усіх державних, громадських, приватних установах, підприємствах, організаціях з питань захисту порушених прав, невизнаних чи оспорюваних прав, свобод та інтересів клієнтів. Розробка договорів, написання скарг, заяв, повідомлень, позовних заяв. Крім того, відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» саме адвокат має право на звернення з адвокатським запитом до державних установ та підприємств, які в свою чергу зобов’язані надати офіційну відповідь.

Надання допомоги з кримінального права також входить до послуг адвоката Коваль Олександра Васильовича. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України, захищати права підозрюваного, обвинуваченого та засудженого має право тільки адвокат. Участь професійного адвоката в кримінальних справах гарантує, що стосовно підозрюваного, обвинуваченого не буде застосоване фізичне або психологічне насильство, погрози. Будуть дотримані вимоги закону при проведенні будь-яких процесуальних дій, а в разі їх порушення, дії винних посадових осіб будуть оскаржені в судовому порядку.

Досить складно надати весь перелік послуг, адже коло юридичних дій дуже різноманітне та в кожному конкретному випадку рішення про надання юридичної допомоги приймається індивідуальне.

Вчасне звернення до адвоката є запорукою вдалого вирішення правового питання. Адвокат допомагає правильно оцінити правову сторону ситуації, що склалася, прийняти виважене рішення, виробити лінію захисту в суді або при проведенні слідства обґрунтувати правову позицію, підготувати і представити необхідні докази.

Потрібно пам’ятати, що допомога  адвоката надається не тільки у тих випадках, коли проблема вже існує або коли вже вчинено злочин. Є багато інших проблемних питань, кваліфікована відповідь на які допоможе в майбутньому уникнути неприємних ситуацій. Це можуть бути питання досудового врегулювання, правової експертизи документів, врегулювання суперечок і конфліктних ситуацій тощо.

Помилковою є думка людей, що послуги адвоката їм не по кишені, внаслідок чого вони намагаються самостійно займатися своєю справою. Але юридична необізнаність може тільки нашкодити. Наразі ціни на адвокатські послуги є цілком доступними, не врегульовані на законодавчому рівні та найчастіше  встановлюються за домовленістю сторін.

 

 

ПРО СЕБЕ


 

Дата народження: 29 жовтня 1981 року.

Освіта: 01.01.1998-29.06.2003, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, факультет – інститут підготовки кадрів для органів прокуратури, спеціальність – правознавство.

Досвід роботи: 03.04.2003-04.07.2003 — виконуючий обов’язки слідчого прокуратури м. Умані Черкаської області; 04.07.2003-02.07.2004 — слідчий прокуратури м. Умані Черкаської області; 07.07.2004-07.04.2011 — старший слідчий прокуратури м. Керчі Автономної Республіки Крим. З 25.11.2011 по даний час займаюсь адвокатською діяльністю в індивідуальному порядку.

Сімейний стан: одружений, виховую двох дітей — донька — 11 років, син — 5 років.

Зв’язок Facebook

 

 

СВІДОЦТВО


Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 1337 від 28 листопада 2011 року.

‹‹‹ Повернутись