Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Послуги нотаріуса Львів

10-12-2014

Приватний нотаріус у Львові Коваль Ольга Миколаївна надає нотаріальні послуги в центрі міста.

3

Приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округа Коваль Ольга Миколаївна здійснює професійні обов’язки в межах законодавства, дотримуючись в своїй роботі правил професійної етики нотаріуса, таємниці вчинення нотаріальної дії; надає клієнтам кваліфіковану юридичну допомогу та професійну гарантію вчинених нотаріальних дій.

До компетенції нотаріуса входить надання консультацій правового характеру фізичним та юридичним особам, встановлення осіб, що звернулись за вчиненням нотаріальної дії, правова експертиза документів, допомога при відчуженні рухомого/нерухомого майна, встановлення фактів, що мають юридичне значення, оформлення спадщини, заповітів, довіреностей та вчинення інших нотаріальних дій. Крім того, нотаріус за заявою фізичних або юридичних осіб надає інформацію з єдиних та державних реєстрів України, у передбачених законом випадках.

Приватний нотаріус у Львові Коваль Ольга Миколаївна вчиняє нотаріальні дії у приміщені контори, або в окремих випадках, коли громадянин не може з’явитися до приміщення контори, а також коли  того вимагають особливості угоди, яка посвідчується, нотаріальні дії можуть бути вчинені поза приміщенням, але в межах нотаріального округу міста Львів за попередньою домовленістю, як в робочі, так і святкові дні.

 

Послуги нотаріуса Львів


Нотаріус — це посадова особа, на яку державою покладено обов’язок вчи­няти нотаріальні дії. Застосовуючи свої знання у сфері правознавства, нотаріус сприяє громадянам, підприємствам, установам та організаціям у здійсненні їх прав і захисті законних інтересів, роз’яснює права  і  обов’язки,  попереджає    про  наслідки    вчинюваних нотаріальних дій для того, щоб  юридична  необізнаність  не  могла бути використана їм на шкоду.

В житті будь-якої людини існує достатня кількість подій, з причини яких може знадобиться звернутися до нотаріуса. Зокрема, це може бути оформлення спадщини, відчуження (придбання) рухомого або нерухомого майна, посвідчення заповіту або довіреності, завірення копії важливого документа, або засвідчення підпису на цілому ряді документів, тощо.

Законом України «Про нотаріат» передбачено, що документи, оформлені  державними  і  приватними  нотаріусами, мають однакову юридичну силу. Сьогодні можливо надати переваги приватним нотаріусам, у зв’язку з тим, що в приватних конторах відсутні черги, можливо отримати безкоштовну консультацію, а саме головне можливо отримати відшкодування шкоди, внаслідок  незаконних  дій  або недбалості приватного нотаріуса.

Нотаріус повинен розбиратися у всіх тонкощах права і постійно вдосконалювати свої знання, стежити за змінами в законодавстві, сумлінно ставитися до кожного документа та до кожного кроку, зробленого під час нотаріальної діяльності. Будь-який документ, посвідчений нотаріусом, повинен мати безспірний характер, гарантувати людині  захист від можливих підроблень або порушень.

 

 

ПРО СЕБЕ


 

Дата народження: 19 травня 1982 року.

Освіта: 1999-2005, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

Досвід роботи: з 2003 року по 2011 рік — консультант Першої Керченської державної нотаріальної контори; з 2012 року по 2014 рік — приватний нотаріус Керченського міського нотаріального округу Автономної Республіки Крим; з 2014 року в даний час — приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу.

Заміжня, виховую двох дітей.

Зв’язок Facebook

 

 

СВІДОЦТВО


Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю № 8919 від 26 грудня 2012 року.

‹‹‹ Повернутись