Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Зразок довiреності на оформлення спадщини

Увага! На цій сторінці представлений тільки зразок інформації, що має міститись у заяві. Якщо вам потрібен зразок заяви зі збереженим форматуванням та ін., який має нотаріальний документ, завантажте, будь ласка, файл-зразок, розміщений внизу сторінки.


Д О В І Р Е Н І С Т Ь
Місто _____, Україна
__________________ року.

Я, Іванов Іван Іванович, 11 січня 1111 року народження, зареєстрований за адресою: ______ (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 1111111111), обізнаний із загальними вимогами, дотримання яких є необхідним для чинності правочину усвідомлюючи значення своїх дій та за вільним волевиявленням, котре повністю відповідає моїй внутрішній волі, на підставі укладеного з повіреними договору доручення, цією довіреністю уповноважую Іванову Ольгу Іванівну, 11 січня 1111 року народження, зареєстровану за адресою: _______, бути моїм представником перед юридичними та фізичними особами, в державних органах та інших підприємствах, установах, організаціях, в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, їх структурних підрозділах та підпорядкованих органах, перед усіма фізичними та юридичними особами, в тому числі в державних органах, виконавчих органах та органах місцевого самоврядування, Центрі надання адміністративних послуг, органах нотаріату, в житлово-експлуатаційних організаціях, в бюро технічної інвентаризації, управліннях (відділах) земельних ресурсів, органах державного земельного кадастру, установах банку, органах реєстрації актів цивільного стану, з питань оформлення на моє ім’я спадщини, що залишилась після смерті Іванова Сергія Івановича, померлого 11 грудня 1111 року.
Для цього надаю представнику право розписуватися за мене, подавати передбачені законодавством документи, довідки, заяви, в тому числі заяву про видачу свідоцтва про право на спадщину, про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, внесення змін до державного реєстру прав на нерухоме майно, представляти необхідні довідки та документи, одержувати, постанови, дублікати, рішення, свідоцтво про право на спадщину, зареєструвати на моє ім’я спадкове майно в Державному реєстрі речових прав, сплачувати від мого імені необхідні платежі, отримати інформацію про зареєстроване право власності з Державного реєстру речових прав, вирішувати виникаючі спірні питання, а також виконувати всі інші дії, пов’язані з виконанням даного доручення в межах та в обсязі, передбачених чинним законодавством для такого роду уповноважень.
Довіреність видана терміном на один рік і дійсна до ______ року або до її скасування довірителем, та інших випадках, встановлених ст. 248 ЦК України, з правом передоручення пов¬новажень третім особам.
Зміст ст.ст. 237-240, 244, 245, 247-250 Цивільного кодексу України щодо поняття та підстави представництва, правочини, які може вчиняти представник, правові наслідки вчинення правочину представником, передоручення, поняття довіреності, її форми, строки, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені нотаріусом роз’яснено.
Своїм підписом під текстом цієї довіреності я стверджую той факт, що зміст документа та його правові наслідки мені зрозумілі і тлумачаться однозначно, всі умови довіреності не викликають будь-яких заперечень з мого боку, а цей правочин, складений нотаріусом на моє прохання, повністю відповідає моєму волевиявленню.

ПІДПИС: __________________________________________________
Місто ______, Україна,
_______________ року.
Ця довіреність посвідчена мною, ХХХХХ., приватним нотаріусом ________
міського нотаріального округу.
Довіреність підписана Івановим Іваном Івановичем у моїй присутності.
Особу його встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за №
Стягнуто плати згідно статті 31 Закону України «Про нотаріат».

Приватний нотаріус


 

Також ви можете завантажити зразок документа

 

Зразок надано приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Коваль Ольгою. Тел.: +38 (099) 905-30-25, +38 (067) 670-26-64.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...