Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Як зареєструвати право власності, інші речові права та їх обтяження?

Державна реєстрація прав власності, інших речових прав та їх обтяжень проводиться за заявою заявника шляхом звернення.

 

1. До нотаріуса

Для цього необхідно особисто або через уповноважену особу, звернутися до нотаріуса.

 

Під час реєстрації та формування заяви нотаріус встановлює особу заявника або представника, перевіряє оригінали документів, необхідні для реєстрації, та документи що підтверджують сплату адміністративного збору та/або плату за надання інформації з Державного реєстру речових прав (крім випадків звільнення від сплати адміністративного збору та/або плату за надання інформації з Державного реєстру речових прав).

 

Моментом прийняття заяви вважається дата та час її реєстрації.

 
 

2. До фронт-офісу

Для цього необхідно особисто або через уповноважену особу звернутися до фронт-офісу, що здійснює повноваження в прийнятті та видачі документів під час державної реєстрації прав.

 

Під час реєстрації та формування заяви державний реєстратор встановлює особу заявника або представника, перевіряє оригінали документів, необхідні для реєстрації, та документи що підтверджують сплату адміністративного збору та/або плату за надання інформації з Державного реєстру речових прав (крім випадків звільнення від сплати адміністративного збору та/або плату за надання інформації з Державного реєстру речових прав).

 

Моментом прийняття заяви вважається дата та час її реєстрації.

 
 

3. Через веб-портал Мінюсту

 

Для цього треба подати заяву в електронній формі суб’єкту державної реєстрації прав або нотаріусу через веб-портал Мінюсту //kap.minjust.gov.ua/services/registry.

 

Заява формується заявником в електронній формі з долученням до неї електронних копій оригіналів документів, виготовлених шляхом сканування, або оригіналів таких електронних документів, а також документів, що підтверджують сплату адміністративного збору та/або внесення плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав. У разі звільнення особи, яка подає заяву, від сплати адміністративного збору та/або внесення плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав, до заяви долучається електронна копія документа, що підтверджує таке право.
Заява та документи, необхідні для державної реєстрації прав, в електронній формі подаються з обов’язковим накладенням заявником власного електронного цифрового підпису.

 

Важливо! Сплата адміністративного збору, у разі подання заявки до нотаріуса, повинна бути розподілена: 40% до державного бюджету та 60% на рахунок нотаріуса.

 
Звернутись до нотаріуса
 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...