Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Документи, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності

Крім документів, що встановлюють особу, а також що підтверджують сплату адміністративного збору та/або внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав, заявником також подаються:

 

1) Укладений в установленому законом порядку договір, предметом якого є нерухоме майно, речові права на яке підлягають державній реєстрації, чи його дубліката.

 

2) Свідоцтва про право власності на частку у спільному майні подружжя у разі смерті одного з подружжя, виданого нотаріусом або консульською установою України, чи його дубліката.

 

3) Свідоцтво про право на спадщину, виданого нотаріусом або консульською установою України, чи його дубліката.

 

4) Видане нотаріусом свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та свідоцтво про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), якщо прилюдні торги (аукціони) не відбулися, чи їх дублікатів.

 

5) Свідоцтво про право власності, видане органом приватизації наймачам житлових приміщень у державному та комунальному житловому фонді, чи його дублікат.

 

6) Свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи його дублікат, виданий до 1 січня 2013 року органом місцевого самоврядування або місцевою державною адміністрацією.

 

7) Рішення про закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління чи господарського відання, прийнятого власником нерухомого майна чи особою, уповноваженою управляти таким майном.

 

8) Державний акт на право приватної власності на землю, державний акт на право власності на землю, державний акт на право власності на земельну ділянку або державний акт на право постійного користування землею, що видані до 1 січня 2013 року.

 

9) Рішення суду, що набрало законної сили, щодо права власності та інших речових прав на нерухоме майно.

 

10) Ухвала суду про затвердження (визнання) мирової угоди.

 

11) Заповіт, яким установлено сервітут на нерухоме майно.

 

12) Рішення уповноваженого законом органу державної влади про повернення об’єкта нерухомого майна релігійній організації.

 

13) Рішення власника майна, уповноваженого ним органу про передачу об’єкта нерухомого майна з державної у комунальну власність чи з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи комунальну власність.

 

14) Інші документи, що, відповідно до законодавства, підтверджують набуття, зміну або припинення прав на нерухоме майно.

 
Звернутись до нотаріуса
 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...