Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Засвідчення справжності підпису у Львові

Приватний нотаріус Ольга Коваль консультує, як засвідчити підпис у Львові.

Коли необхідно нотаріальне засвідчення підпису на документах?

За засвідченням справжності підпису на документах до нотаріуса у Львові звертаються особи, які фізично не можуть бути присутніми в певному місці, але їх волевиявлення є обов’язковим, або коли законом прямо передбачене нотаріальне посвідчення підпису фізичної або юридичної особи на документі.

Нотаріус, засвідчуючи справжність підпису на документі, лише підтверджує, що підпис зроблений певною особою, тому відповідальність за зміст документа несе заявник. Крім того, законом заборонено засвідчувати підпис на заявах, зміст яких суперечить закону, які мають характер угод або містять відомості, що порочать честь і гідність людини.

На одному документі може бути засвідчено підписи декількох осіб.

Засвідчення підписів фізичних осіб у Львові

У більшості випадків зміст документів (заяв) від фізичних осіб має особистий характер. Це засвідчення підпису на заявах про прийняття та відмову від спадщини, заяви батьків про згоду на виїзд дитини за кордон, заяви про виготовлення проїзних документів на дітей, заяви про запрошення іноземних громадян до України, згода одного з подружжя на купівлю або продаж спільного майна. Тому через представника за довіреністю така дія, як засвідчення підпису, не вчиняється і особиста присутність заявника є обов’язковою.

Засвідчення підписів представників юридичних осіб у Львові

Справжність підпису представника юридичної особи засвідчуються на статутах та протоколах/рішеннях, а також заявах, що стосуються діяльності або майна юридичної особи. На документах юридичних осіб може бути засвідчено справжність підпису представника, який діє на підставі статуту, і представника, який діє на підставі довіреності.

Засвідчення підпису перекладача у Львові

Якщо підпис перекладача на перекладі іноземного документа не буде нотаріально засвідчений, він не матиме цінності для більшості державних і багатьох приватних організацій в Україні. Нотаріальне засвідчення підпису перекладача на документі говорить про те, що переклад виконаний дипломованим фахівцем, та іноземний документ набуває юридичної чинності на території України.

Документи для засвідчення справжності підпису та ціна

Засвідчення справжності підпису на документах у Львові можливо зробити у будь якого нотаріуса та після вчинення нотаріальної дії направити за належністю.

Для засвідчення підпису для юридичних осіб необхідні: Виписка, Статут, Протокол про призначення директора, паспорт, ІНН директора, довіреність, якщо від імені ЮО діє представник по довіреності. Ціна для ЮО: 420 грн (+180 грн за кожний наступний підпис на документі).

Для засвідчення підпису для фізичних осіб потрібні: паспорт, ІНН. Ціна для ФО: 350 грн (+80 грн за кожний наступний підпис на документі).

Для засвідчення підпису перекладача потрібні: паспорт, ІНН, документи, що підтверджують кваліфікацію перекладача. Ціна: 200 грн (+80 грн за кожний наступний підпис на документі).

В залежності від складності документа ціна може бути змінена.

Далі пропонуємо вашій увазі зразки заяв, на яких може бути засвідчена справжність підпису. Для нотаріального засвідчення справжності підпису ви можете звернутись до приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу Ольгі Коваль.

Всі перелічені заяви ви можете оформити у приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу Ольгі Коваль.

Звернутись до нотаріуса

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...