Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Зразок довіреності на введення житлового будинку в експлуатацiю

Увага! На цій сторінці представлений тільки зразок інформації, що має міститись у заяві. Якщо вам потрібен зразок заяви зі збереженим форматуванням та ін., який має нотаріальний документ, завантажте, будь ласка, файл-зразок, розміщений внизу сторінки.


Д О В І Р Е Н І С Т Ь
______ Україна
_____________ року

Я, Іванов Іван Іванович, 11 квітня 1111 року народження, зареєстрований за адресою: місто, вулиця, будинок, (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 1111111111), обізнаний із загальними вимогами, дотримання яких є необхідним для чинності правочину усвідомлюючи значення своїх дій та за вільним волевиявленням, котре повністю відповідає моїй внутрішній волі, на підставі укладеного з повіреними договору доручення, цією довіреністю уповноважую Іванова Сергія Івановича, 11 вересня 1111 року народження, який зареєстрований за адресою: _________, бути моїм представником з усіма належними для того повноваженнями в органах виконавчої влади та/або місцевого самоврядування, в управліннях, міністерствах, відомствах, їх структурних підрозділах, державних комітетах та підвідомчих їм органах, Центрі надання адміністративних послуг, територіальних органах Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та його територіальних органах, в органах юстиції будь-якого рівня, в тому числі в органах нотаріату, а також перед юридичними та фізичними особами, в державних органах та інших підприємствах, установах, організаціях з питань збору необхідних документів для отримання дозволу на будівництво житлового будинку на земельній ділянці, розташованій за адресою: ______, кадастровий номер _______ та ввести його в експлуатацію, а також з інших питань, що стосуватимуться мене як власника належного мені нерухомого майна.
Для виконання повноважень, наданих довіреністю представник вправі розписуватись за мене, подавати необхідні заяви, довідки та документи до вищезазначених органів, отримати дозвіл на будівництво житлового будинку, звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта з висновком про їх відповідність вимогам, декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, технічний паспорт об’єкта житлового будинку, подати заяву про державну реєстрацію права власності на новостворений об’єкт та отримати інформацію з Державного реєстру речових прав, також отримувати інші дозволи, довідки, рішення компетентних органів, витяги, дублікати документів їх копії, сплатити необхідні платежі та адміністративний збір, проводити будь-які необхідні переговори та узгодження, вирішувати виникаючі спірні питання, а також вчиняти інші дії, передбачені чинним законодавством України для такого роду уповноважень, та які на думку представника будуть доцільними для правильного і ефективного ведення моїх справ.
Довіреність видана терміном на два роки і дійсна ____ вісімнадцятого року або припинена у випадках, встановлених ст. 248 ЦК України, з правом передоручення пов¬новажень третім особам.
Зміст ст.ст. 237-240, 244, 245, 247-250 Цивільного кодексу України щодо поняття та підстави представництва, правочини, які може вчиняти представник, правові наслідки вчинення правочину представником, передоручення, поняття довіреності, її форми, строки, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені нотаріусом роз’яснено.
Своїм підписом під текстом цієї довіреності я стверджую той факт, що зміст документа та його правові наслідки мені зрозумілі і тлумачаться однозначно, всі умови довіреності не викликають будь-яких заперечень з мого боку, а цей правочин, складений нотаріусом на моє прохання, повністю відповідає моєму волевиявленню.
ПІДПИС: __________________________________________________
Місто ______, Україна,
_______________ року.
Ця довіреність посвідчена мною, ХХХХХ., приватним нотаріусом ________
міського нотаріального округу.
Довіреність підписана Івановим Іваном Івановичем у моїй присутності.
Особу його встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за №
Стягнуто плати згідно статті 31 Закону України «Про нотаріат».

Приватний нотаріус


 

Також ви можете завантажити зразок документа

 

Зразок надано приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Коваль Ольгою. Тел.: +38 (099) 905-30-25, +38 (067) 670-26-64.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...