Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Зразок довіреності, посвідченої у порядку передоручення

Увага! На цій сторінці представлений тільки зразок інформації, що має міститись у заяві. Якщо вам потрібен зразок заяви зі збереженим форматуванням та ін., який має нотаріальний документ, завантажте, будь ласка, файл-зразок, розміщений внизу сторінки.


Д О В І Р Е Н І С Т Ь
Місто ______, Україна,
_____________________року.

Я, Іванов Іван Іванович, 11 липня 1111 року народження, зареєстрований за адресою: __(реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 1111111111), дію на підставі довіреності, посвідченої приватним нотаріусом міського нотаріального округу __ області Івановим О.С. 11.11.1111р. за реєстром № 11, від імені Іванова Сергія Олександровича, реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 1111111111, зареєстрованого за адресою: ________, усвідомлюючи значення своїх дій та за вільним волевиявленням, котре повністю відповідає моїй внутрішній волі, на підставі укладеного з повіреним договору доручення, уповноважую, Іванова Сергія Івановича, 11 квітня 1111 року народження, зареєстрованого за адресою: _____, представляти інтереси Іванова Сергія Олександровича перед третіми особами з питань продажу або будь – якого іншого способу відчуження за ціну та на умовах йому відомих, належного мені на підставі свідоцтва про реєстрацію ТЗ ІІІ№111111, яке видане 11.01.2000 року ______, автомобілю марки ВАЗ, модель 11111, тип ТЗ – легковий комбі – В, 1111 року випуску, номер шасі (кузова, рами) ХХХХXXGCDRBK11111, реєстраційний номер АА1111ВВ.
Для цього надаю їй право представляти мої інтереси в органах нотаріату, відповідних органах Державтоінспекції (з правом отримання тимчасового реєстраційного талону), у Міністерстві транспорту та зв’язку України, Державного департаменті автомобільного транспорту, Головній Державній інспекції та автомобільному транспорті, судах, перед учасниками дорожньо-транспортного руху, представниками ДАЇ, в страхових компаніях, страхувати ТЗ (цивільна відповідальність, страховка водіїв від нещасних випадків, повне Авто-КАСКО, часткове Авто-КАСКО тощо) або будь-яких інших установах, біржах, підприємствах та організаціях, незалежно від їх підпорядкування і форм власності з усіх без винятку питань, пов’язаних з експлуатацією ТЗ, правом одержання від імені Товариства тимчасовий реєстраційний талон, подавати заяви, передбачені законодавством щодо процедури одержання тимчасового реєстраційного талону, ремонтом, проходженням технічного огляду; визначати на власний розсуд місто стоянки ТЗ; одержати транзитні номери; подавати та одержувати необхідні довідки та документи, включаючи заяви, у випадку спричинення ТЗ пошкодження іншими особами в результаті дорожньо-транспортної пригоди чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобом під час керування ТЗ як джерелом підвищеної небезпеки, укладати, якщо в тому буде необхідність, від мого імені угоди про відшкодування заподіяної шкоди, одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми у розмірах, згідно із калькуляціями або за домовленістю, сплачувати транспортні податки, укладати договори страхування, у разі необхідності представляти мої інтереси як власника ТЗ у всіх судових установах України з правом ведення від мого імені справ з усіма правами наданими законом позивачу відповідачу третій особі та потерпілому, в тому числі з правом пред’явлення позову, укладенням мирової угоди, з правом оскарження рішення суду, а також виконувати всі інші юридичне значущі дії пов’язані з цією довіреністю.
Довіреність видана до ______ року, якщо не буде скасована раніше цього терміну у встановленому для цього порядку чи припинена з інших підстав, передбачених законодавством.
Зміст ст.ст. 237-239, 244, 245, 247-250 Цивільного кодексу України щодо поняття та підстави представництва, правочини, які може вчиняти представник, правові наслідки вчинення правочину представником, поняття довіреності, її форми, строки, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені нотаріусом роз’яснено.

ПІДПИС: __________________________________________________
Місто ______, Україна,
_______________ року.
Ця довіреність посвідчена мною, ХХХХХ., приватним нотаріусом ________
міського нотаріального округу.
Довіреність підписана від імені Іванова Сергія Олександровича його представником Івановим Іваном Івановичем, який діє в силу повноважень, що ґрунтуються на довіреності, у моїй присутності.
Особу Іванова Івана Івановича, який підписав довіреність, встановлено, його дієздатність та повноваження перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за №
Стягнуто плати згідно статті 31 Закону України «Про нотаріат».

Приватний нотаріус


 

Також ви можете завантажити зразок документа

 

Зразок надано приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Коваль Ольгою. Тел.: +38 (099) 905-30-25, +38 (067) 670-26-64.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...