Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Зразок довiреності на вiдчуження квартири

Увага! На цій сторінці представлений тільки зразок інформації, що має міститись у заяві. Якщо вам потрібен зразок заяви зі збереженим форматуванням та ін., який має нотаріальний документ, завантажте, будь ласка, файл-зразок, розміщений внизу сторінки.


Д О В І Р Е Н І С Т Ь
Місто _____, Україна
__________________ року.

Я, Іванов Іван Іванович, 11 січня 1111 року народження, зареєстрований за адресою: ______ (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 1111111111), обізнаний із загальними вимогами, дотримання яких є необхідним для чинності правочину усвідомлюючи значення своїх дій та за вільним волевиявленням, котре повністю відповідає моїй внутрішній волі, на підставі укладеного з повіреними договору доручення, цією довіреністю уповноважую Іванову Ольгу Іванівну, 11 січня 1111 року народження, зареєстровану за адресою: _______, бути моїм представником перед юридичними та фізичними особами, в державних органах та інших підприємствах, установах, організаціях, перед фізичними та юридичними особами, в державних органах, виконавчих органах та органах місцевого самоврядування їх структурних підрозділах та підпорядкованих органах, Центрі надання адміністративних послуг, в житлово-експлуатаційних організаціях, в бюро технічної інвентаризації, у банківських та фінансово – кредитних установах, в органах юстиції будь-якого рівня, в тому числі в органах нотаріату, з питань укладення договору купівлі-продажу належного мені майна, що знаходиться за адресою: обл., місто, вул., буд. 1 кв.
Для виконання повноважень, наданих довіреністю представник вправі розписуватись за мене, подавати необхідні заяви, довідки та документи, підписати договір купівлі-продажу, подати заяву про те що належне мені майно не є предметом спільної сумісної власності подружжя, отримувати дозволи, довідки, рішення компетентних органів, витяги, дублікати документів їх копії, сплатити мита і збори, отримати гроші за відчужене майно, проводити будь-які необхідні переговори та узгодження, вирішувати виникаючі спірні питання; а також вчиняти інші дії, передбачені чинним законодавством України для такого роду уповноважень, та які на думку представника будуть доцільними для правильного і ефективного ведення моїх справ.
Довіреність видана терміном на один рік і дійсна до ______ року або до її скасування довірителем, та інших випадках, встановлених ст. 248 ЦК України, з правом передоручення пов¬новажень третім особам.
Зміст ст.ст. 237-240, 244, 245, 247-250 Цивільного кодексу України щодо поняття та підстави представництва, правочини, які може вчиняти представник, правові наслідки вчинення правочину представником, передоручення, поняття довіреності, її форми, строки, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені нотаріусом роз’яснено.
Своїм підписом під текстом цієї довіреності я стверджую той факт, що зміст документа та його правові наслідки мені зрозумілі і тлумачаться однозначно, всі умови довіреності не викликають будь-яких заперечень з мого боку, а цей правочин, складений нотаріусом на моє прохання, повністю відповідає моєму волевиявленню.

ПІДПИС: __________________________________________________
Місто ______, Україна,
_______________ року.
Ця довіреність посвідчена мною, ХХХХХ., приватним нотаріусом ________
міського нотаріального округу.
Довіреність підписана Івановим Іваном Івановичем у моїй присутності.
Особу його встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за №
Стягнуто плати згідно статті 31 Закону України «Про нотаріат».

Приватний нотаріус


 

Також ви можете завантажити зразок документа

 

Зразок надано приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Коваль Ольгою. Тел.: +38 (099) 905-30-25, +38 (067) 670-26-64.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...