Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Зразок довіреності на розпорядження транспортним засобом

Увага! На цій сторінці представлений тільки зразок інформації, що має міститись у заяві. Якщо вам потрібен зразок заяви зі збереженим форматуванням та ін., який має нотаріальний документ, завантажте, будь ласка, файл-зразок, розміщений внизу сторінки.


Д О В І Р Е Н І С Т Ь
Місто _____, Україна
__________________ року.

Я, Іванов Іван Іванович, 11 січня 1111 року народження, зареєстрований за адресою: ______ (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 1111111111), усвідомлюючи значення своїх дій та за вільним волевиявленням, котре повністю відповідає моїй внутрішній волі, на підставі укладеного з повіреним договору доручення, уповноважую Іванову Ольгу Іванівну, 11 січня 1111 року народження, зареєстровану за адресою: _______, бути моїм представником з питань продажу або будь – якого іншого способу відчуження за ціну та на умовах йому відомих, належного мені на підставі свідоцтва про реєстрацію ТЗ ІІІ№111111, яке видане 11.01.2000 року ______, автомобілю марки ВАЗ, модель 11111, тип ТЗ – легковий комбі – В, 1111 року випуску, номер шасі (кузова, рами) ХХХХXXGCDRBK11111, реєстраційний номер АА1111ВВ.
Для цього надаю їй право представляти мої інтереси в органах нотаріату, відповідних органах Державтоінспекції (з правом отримання тимчасового реєстраційного талону), у Міністерстві транспорту та зв’язку України, Державного департаменті автомобільного транспорту, Головній Державній інспекції та автомобільному транспорті, судах, перед учасниками дорожньо-транспортного руху, представниками ДАЇ, в страхових компаніях, страхувати ТЗ (цивільна відповідальність, страховка водіїв від нещасних випадків, повне Авто-КАСКО, часткове Авто-КАСКО тощо) або будь-яких інших установах, біржах, підприємствах та організаціях, незалежно від їх підпорядкування і форм власності з усіх без винятку питань, пов’язаних з експлуатацією ТЗ, правом одержання від імені Товариства тимчасовий реєстраційний талон, подавати заяви, передбачені законодавством щодо процедури одержання тимчасового реєстраційного талону, ремонтом, проходженням технічного огляду; визначати на власний розсуд місто стоянки ТЗ; одержати транзитні номери; подавати та одержувати необхідні довідки та документи, включаючи заяви, у випадку спричинення ТЗ пошкодження іншими особами в результаті дорожньо-транспортної пригоди чи заподіяння шкоди повіреною особою іншим транспортним засобом під час керування ТЗ як джерелом підвищеної небезпеки, укладати, якщо в тому буде необхідність, від мого імені угоди про відшкодування заподіяної шкоди, одержувати та сплачувати за такими угодами грошові суми у розмірах, згідно із калькуляціями або за домовленістю, сплачувати транспортні податки, укладати договори страхування, у разі необхідності представляти мої інтереси як власника ТЗ у всіх судових установах України з правом ведення від мого імені справ з усіма правами наданими законом позивачу відповідачу третій особі та потерпілому, в тому числі з правом пред’явлення позову, укладенням мирової угоди, з правом оскарження рішення суду, а також виконувати всі інші юридичне значущі дії пов’язані з цією довіреністю.
Довіреність видана терміном на один рік і дійсна до ______ року або припинена у випадках, встановлених ст. 248 ЦК України, з правом передоручення пов¬новажень третім особам.
Зміст ст.ст. 237-240, 244, 245, 247-250 Цивільного кодексу України щодо поняття та підстави представництва, правочини, які може вчиняти представник, правові наслідки вчинення правочину представником, поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності та відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені нотаріусом роз’яснено.

ПІДПИС: ______________________________________________________

Місто ______, Україна,
_______________ року.
Ця довіреність посвідчена мною, ХХХХХ., приватним нотаріусом ________
міського нотаріального округу.
Довіреність підписана Івановим Іваном Івановичем у моїй присутності.
Особу його встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за №
Стягнуто плати згідно статті 31 Закону України «Про нотаріат».

Приватний нотаріус


 

Також ви можете завантажити зразок документа

 

Зразок надано приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Коваль Ольгою. Тел.: +38 (099) 905-30-25, +38 (067) 670-26-64.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 голоси, у середньому: 3,61 з 5)
Loading...