Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Представництво в суді

Для звичайної людини судовий процес являє собою безліч незрозумілих правил, не знаючи які легко програти. Це навіть в тому випадку, якщо позивач або відповідач вивчив потрібні закони. А якщо цього знання немає, то, швидше за все, рішення буде не на його користь. Саме тому, якщо справа дійшла до суду, рекомендується наймати грамотного адвоката. Він допоможе в наступних питаннях:

  • підготувати позов до суду;
  • підготувати заперечення на аргументи опонента;
  • розібратися з судовою документацією;
  • вибудувати тактику і структуру виступу в суді;
  • безпосередньо брати участь в суді, в тому числі, представляючи інтереси клієнта навіть без його присутності.

Якщо людину, наприклад, звинувачують у кримінальній справі, то їй обов’язково надають безкоштовного адвоката. Про якість послуг такого фахівця ми в цій статті говорити не будемо, однак підкреслимо, що ефективніше все ж таки адвокат приватної практики. Клієнти не звалюються на нього з неба, він їх заробляє своєю репутацією, а для того, щоб мати хорошу репутацію, такому адвокатові доводиться весь час підвищувати свій рівень.

У разі ж, коли, наприклад, ви хочете подати в суд заради відстоювання своїх прав, безкоштовного адвоката вам не запропонують. Тоді або доведеться наймати приватного адвоката, або оформляти документи і брати участь в суді самостійно. Це погано, тому що, якщо позивач навіть по суті правий, не на його користь можуть спрацювати неправильно оформлені документи та інше.

Співпраця з приватним адвокатом, якому ви хочете довірити ведення справи в суді, відбувається приблизно так.

1. Ви знаходите адвоката за рекомендацією або в інтернеті і призначаєте з ним зустріч. На зустрічі потрібно запитати, чи вів мав аналогічні справи, які його прогнози по справі, які умови співпраці? Якщо спілкування вас задовольнить, ви можете попросити договір про співпрацю, який можете вивчити у вільний час.

2. Якщо умови договору вас влаштували, то ви і юрист підписуєте його, після чого один примірник залишається у нього і один у вас.

3. Далі ви надаєте своєму адвокатові всі дані, необхідні для ведення справи, і розповідаєте подробиці, а адвокат на основі отриманої інформації складає позов.

4. У деяких випадках можна спробувати врегулювати справу в досудовому порядку. Якщо адвокату це вдасться, такий варіант кращий, тому що він швидший.

5. Якщо в досудовому порядку нічого врегулювати не вдалося, то подається позов. Далі, в залежності від домовленості, ви платите адвокату за кожне засідання або він бере оплату одразу за весь процес.

Вартість послуг адвоката відрізняється в залежності від його популярності, зайнятості та інших нюансів. В кожному конкретному випадку остаточна вартість обмовляється індивідуально.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...