Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Захист обвинувачених, підозрюваних, потерпілих, свідків у Львові

У наш час виграти суд, не маючи адвоката, вкрай складно, якщо не сказати, майже неможливо. Право на адвоката мають усі обвинувачені, однак безкоштовний адвокат — це далеко не найкраще рішення. На такий варіант потрібно погоджуватися тільки тоді, коли зовсім немає грошей на послуги приватного фахівця. Якщо ж обвинувачений в змозі дозволити собі оплатити послуги адвоката, то краще це зробити з наступних причин.

  1. Приватний адвокат має набагато менше справ, ніж державний. У нього менше клієнтів, а тому він може приділяти більше часу вивченню справи свого підзахисного.
  2. У приватного адвоката вище мотивація виграти справу, тому він викладеться на всі сто відсотків. Навіть якщо кінцева оплата роботи приватного адвоката не залежить від результату справи, все одно йому потрібно мати якомога більше виграшних справ, щоб до нього зверталося більше клієнтів. Так що в будь-якому випадку приватний адвокат орієнтований на результат. Для безкоштовного адвоката, наданого державою, це не дуже важливо.
  3. Як правило, приватні адвокати, що мають достатньо досвіду, більш професійні, ніж державні. Відповідно, з ними знову-таки у клієнта більше шансів виграти справу.

Як здійснюється співробітництво

При першій зустрічі адвокат і обвинувачений (або близькі люди, які виступають від його імені) один до одного придивляються. Найближчим часом з адвокатом доведеться бачитися часто: йому ви довірите майбутнє — своє або близької людини. Тому, по-перше, він повинен вам сподобатися як людина. Ви, як кажуть, маєте бути на одній хвилі.

По-друге, при першій зустрічі ви розповісте про ситуацію, а адвокат оцінить ймовірність виграшу або зможе припустити ймовірність більш успішного результату, тому що у багатьох випадках можна говорити щонайбільше тільки про пом’якшення вироку.

По-третє, адвокат розповість вам про своє бачення лінії захисту, а ви визначитеся з тим, довіряти йому чи ні, адже в цій бесіді ви зможете частково оцінити його рівень компетентності як фахівця.

Далі клієнт приймає рішення, чи наймати даного адвоката або пошукати іншого. В процесі вибору він може поговорити з кількома юристами і порівняти їх між собою, вибравши того, хто більше сподобався. При виборі потрібно звертати увагу на наступні моменти:

  • рівень компетентності;
  • відгуки інших клієнтів, рекомендації, репутація;
  • кількість виграних справ;
  • бачення стратегії захисту;
  • особисте враження як про людину.

Тільки зібравши всю картину, ви зможете зробити правильний вибір.

Адвокат Олександр Коваль запрошує вас на консультацію у Львові.

Звернутись до адвоката

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...