Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Захист інтересів клієнта в суді у Львові

В Україні поки що нема культури захисту своїх прав через суд. Цим займаються в основному підприємства, державні органи та грамотні, обізнані люди, які володіють юридичною інформацією і добре знають свої права. Якщо ви відноситесь до другої категорії, то ви розумієте велику необхідність найняти адвоката для ведення справи у суді. Якщо ви стикаєтесь із судовим процесом вперше, то вам це дізнатись ще доведеться.

Адвокат Олександр Коваль (Львів) радить всім тим, хто збирається звертатися до суду чи, навпаки, на якого подали позов, одразу іти до грамотного юриста. Справа в тому, що судовий процес дуже забюрократизований. Тобто те, чи виграєте ви справу, багато в чому буде залежати від формальних моментів: правильне складання позову, заперечень, клопотань та інших документів, правильне поводження під час слідства та у суді. Це перший момент.

Другий момент — це суть справи. Часто розібратись зі всіма нюансами та довести свою правоту звичайним людям буває дуже складно. Наприклад, роботодавець не виплачує заробітну платню в повному обсязі. Ви звертаєтесь до суду, думаючи, що тут все очевидно. Але в суді з’ясовується, що відомості з вашим підписом є. Для вас очевидно, що роботодавець підписав відомості сам. Але це не очевидно судді. Як ви будете поводитись? Будете сплачувати за дуже дорогу експертизу підпису? А чи знаєте ви, що є інші способи довести невиплату заробітної платні навіть в такій ситуації? Ви і не маєте цього знати, як і будь-яка звичайна людина не має знати таких тонкощів, адже мало хто судиться хоча б раз у житті. Для цього і потрібні адвокати — захисники ваших інтересів.

Спочатку здається, що послуги адвоката — це зайві витрати, котрі необов’язкові та дуже дорогі. Але потім всі дізнаються, що дешевше було найняти грамотного юриста: тому що багато чого не довелося б виправляти і переробляти, а справа була б на вашу користь вже у першій інстанції.

Звертайтесь до адвоката Олександра Коваля, якщо хочете одразу все зробити правильно і не залишити опонентам жодного шансу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...