Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Вивчення вироку суду

Вирок, оголошений судом першої інстанції, не є остаточним: його можна оскаржити в іншому суді. Багато в чому результат справи залежить від професіоналізму адвоката, що представляє вашу сторону.

Право на оскарження є у кожного учасника процесу: обвинуваченого і потерпілого. У першого така можливість є, якщо він вважає вирок занадто жорстким. У другого є така можливість, якщо він вважає тяжкість покарання недостатньою.

Пересічні громадяни, що вже мали справу із судами, часто зізнаються, що, навіть двічі прочитав рішення суду, не завжди можуть зрозуміти зміст. А справа в тому, що судові рішення зазвичай написані складною юридичною мовою.

Професійний адвокат може не тільки вивчити вирок суду і розтлумачити його вам, але й прийме рішення щодо необхідності подання апеляційної чи касаційної скарги, якщо вирок не влаштовує клієнта.

Рішення суду можна оскаржувати. Однак робити це непрофесіоналу складно. Тому що потрібно не просто повторити перший позов, що вже був розглянутий, а знайти помилки суду, в якому розглядалася справа, і вказати на них. Як показує практика, в 80-90% випадків написана дилетантом апеляція не має позитивного результату: в розгляді справи просто відмовляють.

Також потрібно не забувати, що є терміни, в які необхідно вкластися з оскарженням. А терміни ці маленькі. Тому, якщо ви читаєте ці рядки і роздумуєте, коли і куди звертатися, приймайте рішення прямо зараз, інакше може бути запізно.

До речі, люди часто вперше звертаються до адвоката вже після того, як перший вирок винесено. Спочатку може здаватися, що справа проста, а тому допомога професіонала не потрібна. Але коли з’ясовується, що це не так, дорогоцінний час вже втрачено. Проте, краще звернутися до адвоката пізніше, тобто після розглядання справи в першій інстанції, ніж тоді, коли вже нічого не можна змінити. Адвокатам часто доводиться мати справу з клієнтами, справу яких вони вперше вивчають вже після винесення вироку судом першої інстанції.

Якщо вам потрібно оскаржити вирок суду, зверніться до кваліфікованого адвоката Олександра Коваля у Львові. Він постарається вам допомогти.
Звернутись до юриста

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...