Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Складання і внесення апеляційної та касаційної скарги на вирок

Після винесення судового вироку можна подати апеляційну або касаційну скаргу. Це робиться у випадках, коли є надія на перегляд результатів справи.

В апеляційному суді розглядаються справи, результат яких не влаштовує мінімум одну зі сторін після розгляду справи місцевим судом. Касація розглядається тоді, коли результат перегляду в апеляційному суді теж не влаштував. При цьому апеляцію і касацію може подавати або одна і та ж сторона, або різні, тому що спочатку результат суду може не задовольнити, наприклад, позивача, а потім — відповідача, або навпаки.

Для того, щоб правильно скласти апеляційну або касаційну скаргу, необхідно звернутися за послугами адвоката. Якщо говорити у загальних рисах, то апеляційна скарга складається з урахуванням нововиявлених обставин або з урахуванням того, що суд першої інстанції не приділив належної уваги деяким доказам.

Аналогічним чином, якщо ви вважаєте, що перші дві інстанції прийняли неправомірне рішення (можливо, воно було куплено або мала місце некомпетентність судді), то ви подаєте на перегляд справи. Однак пам’ятайте, що в апеляційній або касаційній скарзі обов’язково потрібно вказувати на помилки попереднього суду, якщо такі були, на вашу думку.

Багато людей запитують, чи є сенс подавати на перегляд справи, якщо рішення було заангажованим? Наша відповідь: так. Можливо, протилежна сторона оплатила неправомірне рішення, однак це не означає, що вона зможе зробити це в наступній інстанції: для цього потрібні інші зв’язки, а суми зростають. Тому, якщо рішення суду, на вашу думку, було несправедливим, за правду можна і потрібно боротися.

Звертайтеся в подібних ситуаціях до досвідченого адвоката у кримінальних справах у Львові Олександра Коваля.

Звернутись до юриста

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...