Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Складання позовних заяв, клопотань, претензій, проектів договорів

Для того, щоб подати позов до суду, а також скласти претензію, договір або інші документи, необхідна рука професійного юриста. У суді від цього буде залежати позитивний підсумок розгляду справи, а при складанні договорів це убезпечить від можливих негативних наслідків. Тому на такій деталі економити не можна.
Справа в тому, що, наприклад, неправильно складений позов до суду може бути причиною не тільки прийняття рішення не на користь позивача, а й початкової відмови суду розглядати справу. В результаті втрачається дорогоцінний час, чого легко можна було уникнути при первісному компетентному підході.
Що ж стосується договорів, то в цій темі існує безліч підводних каменів, про які відомо тільки грамотним юристам.
Якщо вам потрібна допомога в складання позовних заяв, клопотань, претензій, проектів договорів чи інших документів, зверніться в офіс компанії «Юридична допомога» у Львові. У нас працюють адвокат та нотаріуси, які можуть бути залучені до оформлення документів.

Документи, в складанні яких найчастіше потрібна допомога

Договір — угода двох або більше осіб про встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків. Сторонами договору можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи.

Позов — вимога позивачем в судовому порядку, що випливає з права, що належить позивачеві в силу договору або з інших підстав; засіб захисту через суд порушеного права або інтересу, що охороняється законом.

Клопотання — документ, що містить прохання або подання з конкретною метою.

Претензія — документ, який складається у разі порушення виконавцем умов договору, в якому зазначаються строки та види порушення, кількісні и якісні показники тощо.

Звернутись до юриста

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...