Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Досудове врегулювання спорів

За послугами адвоката звертаються не тільки за допомогою в складанні тих чи інших документів або допомоги в судовому процесі, а й за допомогою у врегулюванні суперечок до суду. Не важливо, що це за суперечка: між подружжям, які розривають шлюб, між учасниками ДТП, між бізнес-партнерами і так далі, головне, що суд — це довго і іноді невиправдано дорого, тому, якщо сторонам вдається домовитися без суду, це дуже гарне рішення.

Однак, щоб врегулювати суперечку в досудовому порядку на свою користь, необхідний грамотний юрист, який покаже конкурентній стороні, що суд закінчиться не на її користь, а тому краще їй погодитися на ті умови, які пропонує клієнт. Якщо у юриста вийде влаштувати свого роду інформаційно-психологічну атаку, то протилежна сторона, швидше за все, піде на угоду.

Професійний адвокат зможе оцінити ваші шанси на задоволення тих чи інших умов, які для вас важливі, які ви хочете отримати від іншого учасника конфлікту. Він підкаже, коли можна погодитися на мале, а коли цього робити не потрібно, розраховуючи на більше.

Крім того, іноді люди знаходяться у конфлікті між собою і спілкування набагато зручніше проводити через адвокатів, які зможуть поспілкуватися без емоцій, сухо і по справі. Емоції, як правило, шкодять і призводять до прийняття неправильних рішень. А, минаючи особисте спілкування з людиною, яка зараз вам неприємна, ви стаєте більш неупередженими. Також вчинення психологічного тиску на протилежну сторону у людини з холодним розумом вийде ефективніше.

Що може зробити адвокат?

Проаналізувати ситуацію. Фахівцем з врегулювання конфліктів проводиться ретельне вивчення обставин. Такий підхід дозволяє побачити різні шляхи вирішення конфлікту з урахуванням всіх нюансів.

Дати правову оцінку ситуації. Така робота можлива після вивчення всіх матеріалів і обставин справи. На їх основі дається оцінка як судової, так і досудової перспективи вирішення проблеми.

Розробити стратегію. Формуються цілі і завдання, позиція по відношенню до супротивної сторони, заходи для подальших дій по врегулюванню конфлікту.

Підготувати пакет документів, необхідних для вирішення конфлікту, в тому числі і обґрунтованих пропозицій.

Підготувати відповіді на претензії, що надходять від представника опонента.

Провести переговори і вести листування від імені клієнта.

Як правило, рішення конфлікту без залучення суду є вигідним способом вирішення спору, і з точки зору грошей, і з точки зору часу.

Звернутись до юриста

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...