Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Юридичний супровід покупки майна у Львові

Придбання майна (квартири, будинку, комерційної нерухомості, гаражу, тощо) — це не завжди чесний та прозорий процес. Багато шахраїв люблять наживатися на необізнаності покупця. Також існує загроза того, що одна зі сторін, що підписує договір, просто не знає про всі нюанси, які існують.

Наприклад, людина продає майно, що належить їй по праву спадщини. А через деякий час з’ясовується, що є ще спадкоємці, про яких не було відомо на момент підписання договору. Це дуже поширена ситуація, але бувають й інші. Все передбачити, якщо ви не фахівець, неможливо. Саме тому треба звернутись до фахового юриста.

По-перше, юрист перевірить, наскільки це можливо, продавця майна та його документи. Якщо це фізична особа, то це наступні документи:

  • документи, згідно з якими покупець набував/оформляв нерухомість;
  • відповідні документи продавця нерухомості.

Якщо ви купуєте квартиру у новобудові, то це такі документи:

  • установчі та реєстраційні документи;
  • дозвільні документи на будівництво;
  • документи на земельну ділянку (договір оренди, акт на право власності, рішення відповідного органу та ін.).

Також підписантам угод необхідно мати на увазі, що фінансові розрахунки за придбану нерухомість обов’язково треба здійснювати в безготівковій формі і в національній валюті. Перед підписанням угоди сторони зобов’язані відкрити банківські рахунки, за допомогою яких покупець буде перераховувати продавцю гроші як оплату вартості об’єкта.

Окрему увагу слід звернути на зміст договору. Іноді в документі прописуються такі пункти, які не йдуть на користь покупцеві. Тому документ треба читати від початку до кінця дуже уважно. Але деякі моменти може розкритикувати тільки грамотний юрист. Тож звертайтесь до адвоката Олександра Коваля у Львові за послугою юридичного аудиту договору купівлі-продажу майна.

Також зверніть увагу, що наразі в Україні реєстрацію нерухомого майна проводять приватні нотаріуси. Це дуже зручно та швидко. Дивіться більше інформації за посиланням.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...