Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Стягнення страхових виплат, матеріальної та моральної шкоди

В нашій країні кожен громадянин має право через суд стягнути страхові виплати, матеріальну та моральну шкоду за людини чи організації, що її спричинила.

Треба зазначити, що у випадках, коли суд в цілому стає на бік позивача, який хоче стягнути матеріальну шкоду та страхові виплати, судді здебільшого схильні задовільнити й моральну шкоду. При цьому доводити її не треба: вистачає того факту, що з вами, наприклад, не справили виплати, коли це було потрібно. Моральна шкода випливає з цього сама по собі.

Великою помилкою багатьох позивачів, що складають позов без участі досвідченого юриста, є спроба довести розмір моральної шкоди, що випливає з розміру матеріальної шкоди. Це неправильно, тому що моральна шкода — поняття суб’єктивне. І треба зазначити, що в нашій країні сума моральної шкоди, яку зазвичай затверджує суд, є невеликою, тобто відсудити мільйони не вийде. Але можна відсудити декілька тисяч гривен. І цим правом завжди треба користуватись, якщо ви вже вимагаєте матеріального відшкодування через суд. Це реальний шанс отримати більше.

Що ж стосується стягнення страхових виплат, то це теж можливо зробити через суд, якщо ваше право на їх отримання було порушене, наприклад, страховою компанією чи іншою установою. Звісно, для цього треба зібрати докази того, що вам було відмовлено без правових підстав. У страхових компаніях зазвичай працюють дуже досвідчені юристи, тому із ними складно сперечатись. Щоб дати їм відсіч, треба найняти грамотного адвоката, який буде супроводжувати вас від початку і до кінця справи.

Звернутись до юриста

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...