Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Досудове врегулювання спорів у Львові, підготовка мирової угоди

Не всі спори між двома сторонами вирішуються у суді. Інколи вдається врегулювати їх без цього складного і довготривалого процесу. Відповідь на питання, чи вдасться врегулювати суперечку до суду и наскільки це врегулювання буде на вашу користь, залежить від того, чи залучите ви на допомогу юриста.

За допомогою юриста можна провести переговори з опонентом, іноді навіть без вашої участі. Також фаховий юрист допоможе скласти мирову угоду, якщо сторони досягли консенсусу.

Мирова угода — це остаточне прийняття сторонами, що перебували між собою в стані конфлікту, зобов’язань шляхом взаємних поступок ліквідувати цивільно-правовий спір. Мирова угода може бути підписана на будь-якій стадії вирішення цивільного процесу.

Сторони конфлікту мають право укласти мирову угоду і повідомити про це суд, якщо справа вже розглядається у суді. Для цього вони готують та оголошують спільну заяву. Найкращий варіант — це письмова угода з підписанням документа обома сторонами та збереженням оригіналу у кожної з них.
Але при підготовці мирової угоди треба звертатися до грамотного юриста та зважити усі ризики. Тому що у разі закриття провадження по справі в результаті укладення мирової угоди повторне звернення до суду з того ж самого приводу вже не допускається.

Звертайтесь до адвоката Олександра Коваля у Львові: він допоможе вам вирішити ваш спір та підготувати мирову угоду на вигідних для вас умовах.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...