Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Договірні спори з банківськими та фінансовими установами

Якщо ви є клієнтом банку чи іншої фінансової установи, то ви рано чи пізно можете стикнутись із проблемою невиконання зобов’язань з її боку. Що стосується взаємовідносин із фінансовими установами, то найчастіше проблеми у наших клієнтів виникають саме із банками та рідше — зі страховими компаніями, тому що поки українці мають з ними менше справ.

Буває, що страхова не хоче сплачувати страховку через незаконні підстави, буває, що банк намагається привласнити гроші. Але більшість питань, які задають нам клієнти, стосується неможливості своєчасного виконання взятих на себе договірних зобов’язань з повернення кредиту з боку фізичної особи або вкладу — з боку банку.

В такий момент, коли банк чи страхова компанія не хоче повертати гроші, незважаючи на договір, клієнт раптом усвідомлює, що договір та закон — це не панацея в нашій країні. В Україні, нажаль, фінансові установи часто намагаються скористатись лазівками в законах та умовах договорів, щоб не виконувати свої зобов’язання. В такому випадку доводиться захищати свої інтереси в суди або намагатись вирішити спор в досудовому порядку, тому що це може бути швидше та дешевше для обох сторін.

Що стосується моментів, коли людина сама не може вчасно виконати свої зобов’язання по кредиту, то тут теж можливі варіанти, які дозволять не втратити майно.

Окремо треба сказати про страхові компанії. Не завжди вони готові виконати умови договору, але для цього вони шукають спірні моменти, які їм дозволять не робити виплат. Хоча якщо покопатись у нюансах, можна знайти в її діях незаконні деталі, які дозволять оскаржити рішення про невиплату. Наприклад, в одного чоловіка, який оформив собі страховку туриста для відпочинку в Єгипті, виникла надзвичайна ситуація: він в свій день народження пішов купатись та на нього наїхав катер — в результаті людина отримала перелам хребту. Страхова, посилаючись на те, що це було в день народження, відмовилась робити виплати на лікування, тому що припустила, що чоловік був п’яним, але не провела належну експертизу, тобто не довела своє припущення. Чоловік, насправді, не встиг випити алкоголь в той день (це було вранці), тому він міг оскаржити рішення страхової компанії.

Ми радимо не пускати такі ситуації на самоплив. Треба не боятись відстоювати свої інтереси. А для цього треба заручитись допомогою професіонала.

Адвокат Олександр Коваль допоможе вам відстояти свої інтереси перед фінансовими установами. Також він допоможе вам перед укладенням договору зробити його експертизу. Адже деякі моменти можуть бути незрозумілими простій людині, яка раніше на мала справ із фінансами.

Звернутись до юриста

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 голоси, у середньому: 3,91 з 5)
Loading...