Юридична допомога

Коваль Ольга

нотаріус
+38 (099) 905-30-25
+38 (067) 670-26-64
kovalnotar@i.ua

Коваль Олександр

адвокат
+38 (097) 742-54-32
+38 (063) 072-37-55
koval29@i.ua
79000, м Львів,
вул. Здоров’я, 16
Карта доїзду

Поради: навіщо і як оформлювати страховку туристу? – 2

19-08-2016

В минулому випуску «Актуальних питань» ми розповідали про те, навіщо туристу потрібна страховка та що із нею робити. Зараз ми хочемо розповісти ще про декілька видів страховки, яку можна оформити.

Стандартна страховка

У стандартну туристичну страховку входить компенсація збитку при лікуванні на суму до 30 000 доларів, компенсація після виникнення нещасного випадку, смерті застрахованого (витрати з перевезення тіла на батьківщину), екстрена стоматологія (тільки болезаспокійливі заходи), при необхідності — транспортування потерпілого додому.

Крім того, візьміть на озброєння, що, згідно із законодавством України, жодна турфірма не має права нав’язувати вам будь-якого страховика. Так, звичайно в турпакет включені послуги певної компанії. Але якщо ви проти неї або ж у вас є своя, можете оформити поліс через неї.

Страховка від невиїзду

Всім відомо, що, якщо людина купила тур, а в останній момент не змогла поїхати, повернути гроші буде практично неможливо. Так як за тиждень або за 3 дні (всюди по-різному) застосовуються 100% штрафи. І не важливо, чи захворів хтось із дітей, або хтось із рідних потрапив до лікарні, або на роботі призначили перевірку, чи важлива нарада, або про країну призначення посипалися якісь негативні новини та людина боїться туди їхати. Все це — відповідальність мандрівника. В якійсь мірі сюди потрапляє і відмова у візі, коли так вийшло, що ви купили тур, а ось візу вам не видали (ситуація, можлива з країнами Шенгену і США).

Від усього цього можна заздалегідь купити страховку від невиїзду. Але, до речі, далеко не всі страхові компанії роблять таку, адже, якщо людина припускає, що може не поїхати, значить, ймовірність цього велика. Вартість такої страховки зазвичай вимірюється у відсотках від вартості самого туру.

Страхування багажу

Мало хто з туристів його страхують, але випадки втрати багажу бувають набагато частіше, ніж ви думаєте. Поліс на втрату багажу поширюється на ситуації в аеропорту, номерах готелів, на псування багажу при транспортуванні. Якщо ви застраховані, зможете розраховувати на 500-2000 доларів компенсації. Якщо страховки немає, збиток вам не відшкодують.

Автор в Google+

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ще немає оцінок)
Loading...
‹‹‹ Повернутись